Firemní víno

Chci víno s logem firmy pro obchodní partnery, zaměstnance.  

more_info

Otázky a odpovědi

reference

IMP net s.r.o.

Vinařství Foukal nám dodávalo vína jak na soukromou oslavu, tak na firemní akci a vždy jsme byli maximálně spokojeni jak s kvalitou vín, tak s poskytnutým servisem a službami. Mohu jen doporučit. Lukáš Bryksa

ALFA AGRO BRNO s.r.o.

Je hezkým zvykem k Vánocům dávat dárky. Také naše společnost k Vánocům a Novému roku dává svým spolehlivým dodavatelům a významným odběratelům drobnou pozornost. 
Co může být lepším dárkem z Moravy než kvalitní dobré víno. Za tímto účelem jsme vyzkoušeli několik dodavatelů, až jsme vybrali rodinné vinařství Foukal v Rakvicích.
Proč právě toto vinařství? Za léta, co víno odebíráme jsme se přesvědčili, že vinařství Foukal je záruka vysoké kvality. 
Pro toto tvrzení máme i zpětnou vazbu od našich obchodních partnerů, kterých je opravdu hodně, a ti na víno Foukal nešetří chválou. 
Přeji vinařství Foukal z Rakvic ať si udrží svoji vysokou kvalitu vína i do budoucna. Michal Kořínek,
 majitel firmy Alfa Agro Brno s.r.o.

Regioprojekt Brno s.r.o.

Naše společnost odebírá již řadu let vína z rodinné firmy vinařství Foukal a to na základě osvědčené kvality, dobrého servisu a osobního přístupu k našim požadavkům. Různorodá nabídka nám vždy poskytla dobrou možnost výběru kvalitních vín, což kladně ohodnotili i naši obchodní partneři. Ing. Petr Marčák